Deelnemers 2019

Actueel overzicht van inschrijvingen:

Serie 1 Serie 2 Serie 3
Zaterdag Zaterdag Zondag
26 oktober 2019 M/V 26 oktober 2019 M/V 27 oktober 2019 M/V
09.30 -11.30 11.30-13.30 10.00-12.00
1 Hanneke Janssen V A 1 Hans Bakker M A 1 Grieta Wildeman V A
2 Marlou Klabbers V A 2 Yvonne Failé V A 2 Gerard Uitslag M A
3 Wim Egging M B 3 Jack Berg M 3 Wilma Di Giorno V B
4 Tim Graafland M B 4 Haico Martens M B 4 Gino Di Giorno M B
5 Willeke Peters V 5 Wil Holla M B 5 Wim Kieboom M C
6 Dennis Deijkers M 6 Marja van Dijk-Uittenbogaard V C 6 Nikos Fotinakis M C
7 Joop Peeters 7 Yolanda Schouten V C 7 Anja Zoomer V D
8 8 Lida Roskam-Maasland V D 8 André van Nifterik M D
9 9 Karel van Dijk M D 9 Hans Peters M E
10 10 Yvonne van der Wolf-Smits V 10 Ger Nillessen M E
11 11 Joop Vollenberg M E 11 Henk Hoks M F
12 12 Eef van Merkestein M E 12 John de Vries M F
13 13 Mike Berghammer M 13 Wilfred Koops M G
14 14 Jacques Swinkels M 14 Lydean Koops V G
15 15 Richard van den Burgh M 15 Gerrit de Kruijff M H
16 16 Kitty van der Meer V 16 Jaap de Kruijff M H
17 17 Peter Versluis M H 17 Marianne Zandstra V
18 18 Theo Hopmans M H 18 Vince Yamashita M
19 19 Hans van Elburg M I 19 Marianne Verhoef V I
20 20 D.Atema V I 20 Tianne Vogelenzang V I
21 21 Ollie Zuche M J 21 Sonja Overduin V J
22 22 Martin van Hoek M J 22 René Bolhuis M J
23 23 Peter van Hoek M K 23 Hinke Overduin V
24 24 K 24 Hubert Vehreschild M

 

 

Serie 4 Serie 5 Serie 6
Zondag Zondag Zondag
27 oktober 2019 27 oktober 2019 M/V 27 oktober 2019 M/V
12.00-14.00 14.30-16.30 16.30-18.30
1 Fred Dingenouts M A 1 Gunther Schollen (B) M A 1 Sara van de Rhee V A
2 Miranda Dingenouts V A 2 Yvette Murrath (B) V A 2 Anna Yang V A
3 Gerard Stokkentreef M B 3 Gerard van der Laan M 3 John Frijns M B
4 Metha Stokkentreef V B 4 Roel ten Hove M 4 Trudy Frijns V B
5 Hélene de Haan V C 5 Erise van der Laan V 5 Ron Grootegoed M
6 Ron de Haan M C 6 Dik van Stein M 6 Jeannet van Wijk V
7 Ingrid van Eeckhoute V D 7 Dirkjan Vosselman M 7 Stephan Verheijen M
8 Richard Meeuwesen M D 8 Tom Gulman M 8 Volker Kassinger (B) M
9 Myrna Tomas V E 9 Piet Valkenhoff M 9 Tom Jansen M
10 Manuelito Tomas M E 10 Marijke van Zuilen V B 10 Huib Groot Obbink M
11 Cory Timisela V F 11 Nico van Zuilen B B 11 John Bosch M C
12 Zuleika Tromp V F 12 Walter Kindschuh (D) M C 12 Cathrien Bosch V C
13 Cynthia Hörchner V G 13 Chris Kindschuh V C 13 André Beers M D
14 André Hörchner M G 14 André van de Nouweland M 14 Sandra Beers V D
15 Theo Velzel M H 15 Jan de Jong M D 15 Fred Tel M E
16 Cisca Velzel V H 16 José de Jong V D 16 Nel Tel V E
17 Inge Hazeleger V I 17 Jan de Bruijn M E 17 Tineke Meerbeek V F
18 Peter Prins M I 18 Rob Gorter M F 18 Aad Meerbeek M F
19 John Buresh M 19 Peter van den Oever M F 19 Coby van der Sluys V G
20 Antonio Macchia M 20 Dirk Vangheel (B) M G 20 Mees van der Sluys M G
21 Guus Cramer M 21 René Wouters (B) M G 21 Rinus Klarenbeek M
22 Bill Obispo M 22 Lex Beauchampet M E 22 Fred Beumer M
23 Paul Druyts M 23 Jenny Kruse V H 23 Gerrit Lodeweges M
24 Rob Besselse M 24 John Wagir M H 24 André van Beek M

 

Een Excel met hetzelfde overzicht tref je hier aan.